قضاوت کردن استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500

قضاوت کردن: استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500 نورنگار noornegar نورنگار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم / همام

بازیکن تازه استقلال با اشاره به اینکه جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم، خاطرنشان کرد: می دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد ولی دوست دارم نقش پررن

جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم / همام

همام: جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم

عبارات مهم : ایران

بازیکن تازه استقلال با اشاره به اینکه جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم، خاطرنشان کرد: می دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد ولی دوست دارم نقش پررنگی داشته باشم و در موفقیت های استقلال اثر گذار باشم.

به گزارش ایسنا، طارق همام بازیکن تازه استقلال که به تازگی قرارداد خود را با این کلوب به امضا رسانده، راجع به آشنایی خود از استقلال گفت: از طریق مدیر برنامه هایم استقلال را می شناسم و اطلاعات زیادی از قبل در مورد استقلال گرفتم. البته استقلال در آسیا تیم بزرگی است و می دانم که در میان دو تیم پرطرفدار کشور عزیزمان ایران است و پیراهن تیمی را بر تن خواهم کرد که هر لحظه باید به علت پر هوادار بودن جهت برد به زمین برود.

جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم / همام

وی در ادامه تصریح کرد: احساس خوبی از حضور در کشور عزیزمان ایران و در استقلال دارم. همه بازیکنان آرزو دارند که در کلوب بزرگی مانند استقلال بازی کنند. همچنین وینفرد شفر نیز یک مربی بزرگ است که مطمئنا تجربه کار کردن با او جهت من اهمیت زیادی دارد.

همام راجع به حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطر نشان کرد: جهت حضور در لیگ قهرمانان با استقلال خیلی انگیزه دارم و مطمئنم می توانم به تیم کمک کنم. می دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد ولی دوست دارم نقش پررنگی داشته باشم و در موفقیت های استقلال اثر گذار باشم.

بازیکن تازه استقلال با اشاره به اینکه جهت حضور در آسیا با استقلال انگیزه زیادی دارم، خاطرنشان کرد: می دانم که استقلال بازیکنان بزرگی دارد ولی دوست دارم نقش پررن

این بازیکن عراقی در ادامه راجع به اهداف خود از حضور در کشور عزیزمان ایران افزود: تجربه یک لیگ متفاوت بااهمیت ترین انگیزه هست. من تجربه حضور در لیگ امارات را در کارنامه خود دارم ولی می خواهم در کشور عزیزمان ایران دیده شوم و می دانم که حضور در استقلال که یک تیم پرطرفدار است می تواند به من جهت مطرح شدن یاری کند و من را به تیم های مطرح نزدیک کند.

واژه های کلیدی: ایران | انگیزه | بازیکن | استقلال | بازیکنان | قهرمانان | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz