قضاوت کردن استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500

قضاوت کردن: استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500 نورنگار noornegar نورنگار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات باید نیمه اول کار را تمام می‌کردیم/ دلواپس تمدید قرارداد بازیکنان نیستم ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر سپاهان گفت: ابتدا عذرخواهی می کنم بابت عدم حضورم در نشست دیروز. واقعا در ترافیک بدی ماندیم

باید نیمه اول کار را تمام می‌کردیم/ دلواپس تمدید قرارداد بازیکنان نیستم ، برانکو

برانکو: باید نیمه اول کار را تمام می کردیم/ دلواپس تمدید قرارداد بازیکنان نیستم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر سپاهان ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر سپاهان گفت: ابتدا عذرخواهی می کنم بابت عدم حضورم در نشست دیروز. واقعا در ترافیک بدی ماندیم و نتوانستیم به نشست برسیم. ولی همان حرفی که امروز می خواهم بگویم را دیروز گفتم که این بازی یک داربی بود.

باید نیمه اول کار را تمام می‌کردیم/ دلواپس تمدید قرارداد بازیکنان نیستم ، برانکو

او افزود: داربی با سپاهانی بود که در ۱۰ سال اخیر بیشترین قهرمانی را داشته هست. با تمام احترام به تیم های دیگر، این تیم به همراه پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی از چهار تیم برتر کشور عزیزمان ایران هست. آنها جایگاهشان خیلی بهتر از چیزی است که الان هستند. طبیعی است هنگامی که تیمی نتیجه نگیرد بحرانش سخت می شود و به مشکل از این اوضاع می تواند خارج شود. آنها امروز انتظار داشتند تا با نتیجه خوب جهت خروج از بحران کار کنند. ما انتظار این مسئله را داشتیم و می دانستیم بازی روال همیشگی را ندارد ولی این برد ما با استحقاق بود.

برانکو گفت: می توانست این برد با تفاوت گل های بیشتری باشد. به عبارت دیگر می شد وظیفه بازی را در نیمه اول روشن کرد. از هواداران مان ممنونم به علت تشویق هایی که داشتند. این برد یک قدم بزرگ بود جهت حفظ صدرنشینی مان در جدول. در سه ماه آینده ۱۷ بازی خواهیم داشت. علاوه بر آن بازی های ملی وجود دارد که ملی پوشان از پیش ما می روند. همین نتیجه های باعث انگیزه مضاعف و شوق و اعتماد به نفس بازیکنان می شود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش برابر سپاهان گفت: ابتدا عذرخواهی می کنم بابت عدم حضورم در نشست دیروز. واقعا در ترافیک بدی ماندیم

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا انتظار این نتیجه را داشت گفت: برف اخیر کمی تمرینات ما را بهم ریخت. ولی همانطور که متوجه شدید من دنبال بهانه و علت نبودم. ما به هر نحوی زمین را از برف خالی کردیم و تقدیر می کنم از کسانی که زمین تمرین ما را پاک کردند و شرایط را فراهم آوردند. ما می خواستیم ببریم و تلاش خود را کردیم ولی هیچگاه نمی توان فهمید که چه نتیجه ای رقم می خورد. ما می توانستیم نیمه اول کار را تمام کنیم.

وی راجع به شرایط کمال کامیابی نیا و اینکه آیا به علت عدم تمدید قرارداد ۱۰ بازیکن پرسپولیس ناراحت هست، اظهار کرد: راجع به کمال باید بگویم که سلامتی او به دست آمده و با صحبتی که با دکتر داشتیم، این بازی را رد کردیم تا او آماده باشد و خوشحال هستیم که سریع به سلامتی برگشت و نیازی به جراحی نبود. در بازی بعدی در آبادان در مسابقه با سایرین جهت بازی کردن خواهد بود ولی راجع به تمدید قراردادها باید بگویم که این اطلاعات که من ناراحتم درست نیست. فکر می کنم وقت کافی جهت تمدید داریم. امیدوارم تا نوروز این پرسشها حل شده است باشد. قبلا هم گفته ام که بازیکنانی که فکر می کنند در جای دیگر آینده بهتری دارند، می توانند بروند.

برانکو در پاسخ به سوالی راجع به محسن مسلمان و نیمکت نشینی او، بیان کرد: جهت اینکه اولویت را به بازیکنانی که امروز بازی کردند، دادم. آنچه که توصیه مثبت ماست، کامل بودن بازیکنان ماست. هم نوراللهی و هم رسن برگشته اند و بزنم به تخته همه بازیکنان سالم هستند. امیدواریم عالیشاه هم آخر فصل به ما اضافه شود. بازیکنان خیلی عالی ای داریم. خیلی راحت نیست کسی به ترکیب مهم بیاید. امروز بازیکنانی که خودم اولویت داده بودم، بازی کردند.

باید نیمه اول کار را تمام می‌کردیم/ دلواپس تمدید قرارداد بازیکنان نیستم ، برانکو

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz