قضاوت کردن استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500

قضاوت کردن: استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500 نورنگار noornegar نورنگار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شکایت از جشنواره ملی فیلم فجر جهت داوری نکردن «لاتاری»

صاحبان فیلم سینمایی «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان نسبت به داوری نشدن بخش های متفاوت فیلمشان به علت اینکه داوران قصه اثر را دوست نداشته اند، تصویر العمل نشان د

شکایت از جشنواره ملی فیلم فجر جهت داوری نکردن «لاتاری»

شکایت از جشنواره ملی فیلم فجر جهت داوری نکردن «لاتاری»

عبارات مهم : تصویر

صاحبان فیلم سینمایی «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان نسبت به داوری نشدن بخش های متفاوت فیلمشان به علت اینکه داوران قصه اثر را دوست نداشته اند، تصویر العمل نشان دادند.

به گزارش مهر، بعد از برگزاری آیین اختتامیه سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، رسول صدرعاملی از اعضای هیات داوران در برنامه «هفت» حضور پیدا کرد و راجع به نامزد نشدن فیلم سینمایی «لاتاری» ساخته محمدحسین مهدویان در بخش های متفاوت توضیحاتی ارایه داد.

وی بیان کرد: «لاتاری» آزارمان داد. همه هیات داوران را به خاطر قصه و تِم اش آزار داد. در «لاتاری» هنگامی که قصه به اینجا می رسد که منجی فرض می کند که ریشه پرسشها بیرون از کشور است اشتباه است اول از همه فیلم باید به دل بنشیند. من در درجه اول مثل یک کودک فیلم را می بینم و فیلم که تاثیر گذاشت بعد می بینم فیلمبرداری اش چطور می شود و جدی می شوم.»

پس از این اتفاق حمید فرخ نژاد از بازیگران این اثر نسبت به صحبت های صدرعاملی تصویر العمل نشان داد و خواستار ارایه توضیحات از سوی ابراهیم داروغه زاده دبیر این مناسبت هنری شد.

حالا سیدمحمود رضوی تهیه کننده «لاتاری» هم در توییتی عنوان کرده است: «بعد از صحبت های ۲ نفر از داوران عزیز جشنواره فیلم فجر در خصوص ممیزی محتوا به جای داوری و پست آقای حمید فرخ نژاد، یک تیم حقوقی به من اعلام کردند بر اساس بند ب جز ۱ ماده ۱۰ قانون دیوان عدالت اداری و اصل ۱۷۳ شکایت از دبیرخانه جشنواره قطعا قابل طرح در دیوان است و قصد پیگیری دارند.»

شکایت از جشنواره ملی فیلم فجر جهت داوری نکردن «لاتاری»

واژه های کلیدی: تصویر | داوران | جشنواره | جشنواره فیلم | دیوان عدالت اداری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz