قضاوت کردن استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500

قضاوت کردن: استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500 نورنگار noornegar نورنگار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر) + سلبریتی‌هایی با شغل دوم بسیار معمولی (

دیده شده است که بعضی از ستاره ها و سلبریتی های هالیوودی در کنار حرفه غالب خود یک کار بسیار معمولی نیز دارند و اکثر آن ها به این شغل خود نه به عنوان یک منبع درآم

تصاویر) + سلبریتی‌هایی با شغل دوم بسیار معمولی (

سلبریتی هایی با شغل دوم بسیار معمولی (+تصاویر)

عبارات مهم : بازیگری

دیده شده است که بعضی از ستاره ها و سلبریتی های هالیوودی در کنار حرفه غالب خود یک کار بسیار معمولی نیز دارند و اکثر آن ها به این شغل خود نه به عنوان یک منبع درآمد بلکه کاری که تنها از روی علاقه و اشتیاق انجام می دهند نگاه می کنند.

به گزارش برترین ها، یکی از راحت ترین کارهای جانبی که سلبریتی ها جهت کسب درآمد انجام می دهند برندینگ است و هر یک از آن ها با راه اندازی خط تولید یک محصول با نام خود ثروت قابل توجهی به جیب می زنند. ولی دیده شده است که بعضی از ستاره ها و سلبریتی های هالیوودی در کنار حرفه غالب خود یک کار بسیار معمولی نیز دارند و اکثر آن ها به این شغل خود نه به عنوان یک منبع درآمد بلکه کاری که تنها از روی علاقه و اشتیاق انجام می دهند نگاه می کنند.

برخی دیگر نیز عنوان می کنند که علت آن ها از این کار این است که اگر روزگاری از شهرت و اعتبار افتادند بتوانند روی پای خود بایستند. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با سلبریتی هایی آشنا کنیم که در خفا یک شغل بسیار معمولی دارند.

1- جرمی رنر

تصاویر) + سلبریتی‌هایی با شغل دوم بسیار معمولی (

در فیلم «انتقام جویان: عصر اولتران» می دیدیم که شخصیت جرمی رنر همواره در حال بازسازی منزل خود بود و شاید این عنوان به طور عمدی به وسیله سازندگان در این فیلم گنجانده شده است است لیکن جرمی رنر در زمینه ساخت و ساز و خرید و فروش املاک فعالیت دارد.

برای مثال یکی از آخرین پروژه های ساختمانی رنر به مبلغ 24 میلیون فروخته شد از این رو مشخص است که رنر از وقت خوب به خوبی جهت کسب درآمد خارج از دنیای هالیوود استفاده می کند. وی در تمامی منزل هایی که می سازد حرف آخر را در مورد طراحی ساختمان، مصالح، مبلمان و هر چیزی که نیاز به گزینش دارد می زند.

در منزل هایی که او می سازد همه چیز وجود دارد حتی حوله حمام و خریدار تنها با لباس های شخصی اش به این منزل قدم می گذارد. وی از فقر به چنین جایگاهی رسیده و دیرزمانی مجبور بوده در خیابان بخوابد. در ابتدای کار او در زمینه ساخت و ساز، رنر هر آنچه که بدست می آورد را در این زمینه سرمایه گذاری می کرد به طوری که هیچ پولی جهت او باقی نمی ماند و این اوضاع تا زمانی که فیلم «صندوقچه درد» (The Hurt Locker) برنده جایزه اسکار شد ادامه داشت.

2- شاهزاده ویلیام

شاهزاده ویلیام روزی پادشاه بریتانیا خواهد شد اگر اتفاق ناگوار یا یک بیماری غیرمنتظره او را از پای درنیاورد. او بسیار ثروتمند است و مورد نیاز نیست که سوار بر هلی کوپتر جهت نجات افراد در اثر حوادث غیرمترقبه جان خود را به خطر بیندازد. ولی این دقیقاً همان کاری است که دوک کمبریج انجام می دهد زمانی که از دنیای دوکی فاصله می گیرد.

از سال 2015 وی هر هفته به طور به میل خود 20 ساعت را به عنوان خلبان هلی کوپتر آمبولانسی در یک موسسه غیرانتفاعی کار می کند. او این کار را در خفا انجام می داد تا این که به طور تصادفی تصویری از او سوار بر هلی کوپتر در حال نجات یک جنگلبان در رسانه ها منتشر شد. وی گفته که گاهی اوقات ساعت 2 نیمه شب در شیفت کاری خود حاضر می شود و از این کار لذت می برد.

3- دانیل دی لوییس

دیده شده است که بعضی از ستاره ها و سلبریتی های هالیوودی در کنار حرفه غالب خود یک کار بسیار معمولی نیز دارند و اکثر آن ها به این شغل خود نه به عنوان یک منبع درآم

دانیل دی لوییس که به خاطر سبک بازی موسوم به متد اکتینگش آشنا می شود در جهت آماده شدن جهت نقش هایش دست به کارهای باورنکردنی و گاه خطرناکی می زند. وی جهت بازی در فیلم «آخرین موهیکان» (The Last of the Mohicans) یک ماه را در جنگل های کارولینای شمالی گذراند تا مهارت ها و نحوه زندگی سرخپوستان را فرا بگیرد. جهت بازی در فیلم «بوکسور» (The Boxer) وی یکسال و نیم تحت نظر بری مک گویگان که یک مربی افسانه ای بوکس بود آموزش دید.

مک گویگان گفته بود که دی لوییس به چنان مهارتی در بوکس دست یافته بود که می توانست در مسابقه های حرفه ای این ورزش به میدان برود. از این رو جای تعجب ندارد که وی به کارهای جانبی جدای از بازیگری نیز اهمیت زیادی بدهد.

یکی از این کارهای جانبی او شاگردی کردن در محضر یک کفش دوز مشهور ایتالیایی به نام استفانو بیمر است که کفش های کاملاً دست ساز او با قیمت هایی تا 2.450 یورو نیز فروخته می شوند. دی لوییس به مدت 8 ماه در محضر بیمر شاگردی کرد و در این مورد با رسانه ها صحبتی نکرد.

4-نیک آفرمن

نیک آفرمن بازیگری است که مهارت نجاری را در خانواده اش یاد گرفته هست. سپس از ترکیب نجاری و تجارب خود در تئاتر جهت تاسیس یک مغازه در زمینه ساخت و ساز بافت های چوبی استفاده کرده هست. اگر چه وی در دنیای بازیگری به شهرت رسیده ولی همچنان علاقه به کار با دست هایش را از دست نداده است.

این کار تنها یک تفریح نیست بلکه فلسفه زندگی او محسوب می شود. به نظر وی ساختن وسایل و یا داشتن مهارت تعمیر وسایل، چه منزل باشد و چه ماشین یا لباس، یک سبک زندگی دوست داشتنی هست. بدهید ترتیب وی در شهر لس آنجلس یک مرکز فروش سازه های چوبی دست ساز راه اندازی کرده است و یک قایق کانو بسیار قشنگ که از کارهای خود اوست در آن به نمایش درآمده است.

5- جیمز فرانکو

به خاطر بعضی از فیلم هایی که در آن ها بازی کرده و به خاطر دوستی با سث روگن، بسیاری بر این باورند که جیمز فرانکو انسان تنبلی است ولی این عنوان اصلاً با واقعیت همخوانی ندارد. وی جدای از کار بازیگری، یک نویسنده، کارگردان، شاعر و نقاش است و علاقه زیادی به تحصیلات دانشگاهی دارد. جهت مثال در سال 2010 وی به طور همزمان در مقطع کارشناسی ارشد در رشته فیلمسازی در دانشگاه نیویورک، در رشته نویسندگی رمان در دانشگاه کلمبیا و در همین رشته در کالج بروکلین در حال تحصیل بود و در کالج وارن ویلسون کارولینای شمالی نیز در یک پروژه مربوط به شعر فعالیت داشت.

وی حتی مدرک دکترای زبان انگلیسی از دانشگاه ییل را نیز دارد. جالب این که وی تدریس در رشته فیلم سازی را در دانشگاه نیویورک سیتی در سال 2011 شروع کرده و همچنان به این کار ادامه می دهد. وی در سال 2014 به عضویت هیئت علمی دانشگاه یوسی ای ای درآمده و شاگردانش به شدت از او و سبک تدریسش راضی هستند.

6- کوین کاستنر

تصاویر) + سلبریتی‌هایی با شغل دوم بسیار معمولی (

زمانی که فاجعه دیپ واتر هورایزن اتفاق افتاده و هزاران بشکه نفت به درون دریا نشت کرد این کوین کاستنر و سانتریفیوژ ساخت کمپانی او بود که جهت جداسازی نفت از آب در چنین شرایطی مانند قهرمان پا به میدان گذاشتند. متاسفانه ماشین های ساخت کمپانی او هیچگاه به کار گرفته نشدند لیکن بارگیری آن ها در کشتی و وارد شدنشان در آب مدت وقت زیادی طول کشید. وی صاحب یک کمپانی فعال در زمینه تولید محصولات تمیزسازی محیط زیست هست. وی بیش از 20 میلیون دلار در کمپانی خود سرمایه گذاری کرده است.

7- استیون سیگال

جالب است بدانید که استیون سیگال که در زمینه ورزش های رزمی استاد است و در فیلم های اکشن زیادی بازی کرده، از سال 2009 تاکنون در خفا به عنوان یک مامور پلیس مشغول به کار شده است است و ریالیتی شو «استیون سیگال: مرد قانون» (Steven Seagal: Lawman) کاملاً بر اساس این شغل جانبی او ساخته شده است هست. با این وجود وی گفته که بیش از 2 دهه است با یک مرکز پلیس به نام جفرسون پریش همکاری می کند.

دیده شده است که بعضی از ستاره ها و سلبریتی های هالیوودی در کنار حرفه غالب خود یک کار بسیار معمولی نیز دارند و اکثر آن ها به این شغل خود نه به عنوان یک منبع درآم

واژه های کلیدی: بازیگری | دانشگاه | بازیگری | دانشگاه | اخبار فرهنگی و هنری

تصاویر) + سلبریتی‌هایی با شغل دوم بسیار معمولی (

تصاویر) + سلبریتی‌هایی با شغل دوم بسیار معمولی (

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz