قضاوت کردن استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500

قضاوت کردن: استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500 نورنگار noornegar نورنگار

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را آشنایی

نامزدهای هفتادمین دوره جوایز سینمایی انجمن کارگردانان آمریکا به عنوان مهم‌ترین پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار اعلام شد.

جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را آشنایی

جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را شناخت

عبارات مهم : انجمن

نامزدهای هفتادمین دوره جوایز سینمایی انجمن کارگردانان آمریکا به عنوان بااهمیت ترین آینده نگری کننده جوایز اسکار اعلام شد.

به گزارش ایسنا به نقل از ددلاین، در بخش عالی ترین کارگردانی فیلم بلند جوایز انجمن کارگردانان آمریکا (DGA)، «گیلرمو دل تورو» جهت فیلم «شکل آب»، «گرتا گرویگ» جهت فیلم «لیدی برد»، «مارتین مک دونا» جهت ساخت فیلم «سه بیلبورد خارج از میزوری، ابینگ» «جردن پیل» جهت «برو بیرون» و «کریستوفر نولان» جهت فیلم «دانکرک» نامزد کسب جایزه هستند که در این میان چهار کارگردان جهت نخستین بار به جمع نامزدهای این مناسبت سینمایی راه یافته اند.

جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را آشنایی

«نولان» که پیش از این جهت فیلم های «ممنتو» (2000)، «شوالیه تاریکی» (2008) و «آغاز» (2010) نامزد جوایز انجمن کارگردانان آمریکا شده است بود، امیدوار است چهارمین نامزدی او در جوایز انجمن کارگردانان آمریکا به کسب اسکار کارگردانی نیز منتهی شود، عنوانی که وی هنوز نتوانسته آن را کسب کند.

در میان چهار کارگردانانی که امسال جهت نخستین بار نامزد کسب جایزه انجمن کارگردانان آمریکا شده است اند، «جردن پیل» جهت ساخت فیلم «برو بیرون» شانس اول کسب جایزه هست. وی چهارمین کارگردان سیاه پوست است که نامزد جایزه (DGA) می شود.

نامزدهای هفتادمین دوره جوایز سینمایی انجمن کارگردانان آمریکا به عنوان مهم‌ترین پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار اعلام شد.

«گریتا گرویگ» کارگردان فیلم «لیدی برد» نیز تنها نامزد زن شاخه عالی ترین کارگردانی فیلم بلند جوایز انجمن کارگردانان آمریکاست و در حالی که زیاد افراد گمان می کردند او در شاخه عالی ترین کارگردان اول نامزد می شود ولی «گرویگ» پیش از این و در سال 2008 کارگردانی یکسان فیلم «شب ها و آخر هفته ها» را با «جو سوانبرگ» در کارنامه داشت و بنابراین واجد شرایط مسابقه در شاخه کارگردانان اول نبود.

از بااهمیت ترین صورت هایی که امسال نامشان در میان نامزدهای جوایز (DGA) دیده نمی شود، «استیون اسپیلبرگ» کارگردان فیلم «پُست» است که در جوایز کلیدی انجمن های صنفی سینمایی از جمله انجمن بازیگران (SAG)، انجمن نویسندگان (WGA) و انجمن کارگردانان آمریکا (DGA) در هیچ شاخه ای نامزد نشده است و در جوایز گلدن گلوب نیز که در شش شاخه نامزد جایزه بود دست خالی مراسم را ترک کرد. به احتمال فراوان رای دهندگان جوایز انجمن های سینمایی معتقدند «اسپیلبرگ» در طی سالیان گذشته به اندازه کافی در این رویدادهای سینمایی مورد تجلیل قرار گرفته و حالا نوبت اشخاص تازه و جوان تر است.

«اسپیلبرگ» آخرین بار در سال 2010 با فیلم «لینکلن» نامزد کسب جایزه انجمن کارگردانان آمریکا شده است بود.

جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را آشنایی

«لوکا گوادانینو» کارگردان فیلم «مرا به نامت صدا کن» و «جو رایت» جهت فیلم «تاریک ترین ساعت» دیگر غایبین مشهور در جمع نامزدهای امسال جوایز (DGA) هستند.

اما در شاخه عالی ترین کارگردانان اول هفتادمین دوره جوایز انجمن کارگردانان آمریکا، «جرمی جاسپر» جهت فیلم «پتی کیک»، «ویلیام اولدروید» جهت فیلم «لیدی مکبث»، «جردن پیل» جهت فیلم «برو بیرون»، «تیلور شرایدن» جهت فیلم «رودخانه ویند» و «آلن سورکین» جهت ساخت فیلم «بازی مالی» جهت کسب جایزه مسابقه می کنند.

نامزدهای هفتادمین دوره جوایز سینمایی انجمن کارگردانان آمریکا به عنوان مهم‌ترین پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار اعلام شد.

در بخش تلویزونی این مناسبت سینمایی نیز «بازی تاج و تخت» با سه نامزدی پیشتاز است و بعد از آن سریال های «قصه ندیمه» و «خانم میزل شگفت انگیز» بیشترین نامزدی را در شاخه های گوناگون کسب کردند.

جوایز انجمن کارگردانان امریکا همواره یک آینده نگری کننده معتبر جهت اسکار عالی ترین کارگردانی است و از وقت شروع فعالیت در سال 1950 تنها در 7 مورد برنده جوایز انجمن کارگردانان آمریکا و اسکار کارگردانی یکسان نبوده است که آخرین بار آن به سال 2012 بازمی گردد که «بن افلک» برنده جایزه «DGA» شد ولی در شاخه کارگردانی اسکار حتی نامزد کسب جایزه هم نشد.

جوایز انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای خود را آشنایی

مراسم نهایی هفتادمین دوره جوایز انجمن کارگردانان آمریکا (DGA) روزسوم فوریه (14 بهمن) در هتل بورلی هیلتون برگزار می شود.

واژه های کلیدی: انجمن | جایزه | آمریکا | نامزدی | سینمایی | کارگردان | کارگردانی | جوایز اسکار | کارگردان فیلم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz