قضاوت کردن استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500

قضاوت کردن: استفاده مشاوره مشاهده نیکون D5500 نورنگار noornegar نورنگار

گت بلاگز اخبار اجتماعی باران و برف، کشور را در برمی‌گیرد

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی روند بارش باران و برف را طی روزهای آینده پیش‌بینی کرد و گفت: بارش‌ها فردا (۱۷ دی) در بعضی مناطق گیلان و مازندران شدت

باران و برف، کشور را در برمی‌گیرد

باران و برف، کشور را در برمی گیرد

عبارات مهم : باران

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی روند بارش باران و برف را طی روزهای آینده آینده نگری کرد و گفت: بارش ها فردا (۱۷ دی) در بعضی مناطق گیلان و مازندران شدت بیشتری خواهد داشت.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس نقشه های هواشناسی امروز با فعالیت سامانه بارشی در مناطقی از غرب، جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه های جنوبی البرز و نواحی مرکزی کشور ابرناکی، بارش باران، در مناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف گاهی با وزش باد رخ می دهد.

باران و برف، کشور را در برمی‌گیرد

وی افزود: امروز به تدریج با نفوذ جریان های شمالی در سواحل غربی و مرکزی خزر نیز بارش باران و وزش باد شروع می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در ادامه گفت: فردا (۱۷ دی ماه) ضمن کم کردن دما در نیمه شمالی و نیمه غربی کشور، بارش باران در سواحل دریای خزر و بارش باران و برف در شمال شرق، ارتفاعات البرز، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی و به صورت پراکنده در بعضی نقاط مرکز، جنوب، بعضی مناطق شرق و جنوب شرق کشور آینده نگری می شود.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی روند بارش باران و برف را طی روزهای آینده پیش‌بینی کرد و گفت: بارش‌ها فردا (۱۷ دی) در بعضی مناطق گیلان و مازندران شدت

وظیفه با اشاره به اینکه بارش ها روز یکشنبه در بعضی مناطق گیلان و مازندران شدت بیشتری خواهد داشت، اظهار کرد: روز دوشنبه (۱۸ دی ماه) در بعضی مناطق شرق کشور به خاص در استان های هرمزگان، نیمه شرقی فارس، کرمان و دامنه های زاگرس جنوبی بارش باران و درمناطق سردسیر و کوهستانی بارش برف، گاهی همراه با وزش باد آینده نگری می شود. روز دوشنبه کم کردن دما و در بعضی ساعات وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور رخ خواهد داد.

وی ادامه داد: دریای خزر در بعد از ظهر امروز و طی فردا و خلیج فارس در روزهای یکشنبه ودوشنبه مواج آینده نگری می شود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی در مورد هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: فردا آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیمه ابری، همراه با مه صبحگاهی، گاهی وزش باد در بعدازظهر کم کردن ابر آینده نگری می شود و بیشترین و کمترین دما بین ۹ و صفر درجه سانتیگراد خواهد بود همچنین در روز دوشنبه ( ۱۸ دی ماه) صاف همراه با غبار محلی با بیشینه و کمینه دمای ۸ و منفی یک آینده نگری می شود.

باران و برف، کشور را در برمی‌گیرد

واژه های کلیدی: باران | مرکزی | هواشناسی | بارش باران | مناطق سردسیر | بعد از ظهر امروز | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz